Trzeciego dnia rano trasa V miała okazje do sprawdzenia swoich wspinaczkowych umiejętności. Każdy członek patrolu miał za zadanie wspiąć się po skałkach przy asekuracji kadry trasy. Szło im świetnie, każdy uczestnik sięgnął szczytu!
Trasa II po zejściu ze szlaku udała się do parku linowego Trollandia, gdzie członkowie patrolów po przeszkoleniu przez wykwalifikowanego instruktora udali się na jedną z trzech linowych tras, gdzie najwyższa była rozwieszona nawet na wysokości 20 metrów! Harcerze po takich przygodach wychodzili z odczuciami fajnie przeżytej przygody. Uczestnicy powoli schodzą z tras w kierunku Miasteczka Programowego. Na miejscu odbywały się atrakcje takie jak: Poczta Harcerska, Kawiarenka gdzie czekały na nich zabawy, Stoiska Referatów z różnymi zadaniami. Następnie odbył się WIELKI FINAŁ, na którym trasy mogły się zmierzyć z przygotowanymi wyzwaniami. Jako zwieńczenie Miasteczka odbyło się wspólne wypuszczenie balonu stratosferycznego. Wieczorem uczestnicy tłumnie przybyli na Ogniobranie. Jako gość specjalny wystąpił muzyczny zespół harcerski “LIMINIS”.

Fotorelacja dostępna tutaj

Related Posts

Skip to content