Dziś w Harcerskim Ośrodku Wodnym “Stanica” Hufca Wrocław – Wschód odbyło się zorganizowane przez phm. Annę Kamzol spotkanie Złotych Sznurów – czyli członków wszystkich zespołów programowo-metodycznych Chorągwi Dolnośląskiej ZHP.

Instruktorzy Referatów Metodycznych, Zespołów Chorągwianych, Inspektoratu Ratowniczego oraz Komisji Stopni Instruktorskich przy obrzędowym ognisku rozmawiali o obecnej sytuacji Zespołów, wymienili się doświadczeniami oraz zaplanowali pracę na najbliższy rok harcerski.

Spotkanie było także okazją do oficjalnego przekazania złotych sznurów nowo powołanym członkom Zespołów Chorągwianych, które w imieniu Komendanta Chorągwi Dolnośląskiej ZHP wręczył hm. Arkadiusz Rudolf.

Wyczekujcie na informacje o organizowanych przez nas przedsięwzięciach i trzymajcie za nas kciuki!

fot. Zbigniew Warzyński

 

 

Kinga Pasternak

Related Posts

Skip to content