Informuję, że 6.03.2019 r. o godzinie 20.30 odbędzie się internetowe szkolenie z RODO skierowane do instruktorów ZHP oraz członków ZHP pełniących funkcje instruktorskie. Organizatorem szkolenia jest Główna Kwatera ZHP a prowadzącym będzie Inspektor Ochrony Danych Andrzej Rybus-Tołłoczko.

Poniżej przesyłam link poprzez który będzie można się połączyć i uczestniczyć w szkoleniu. Do udziału w szkoleniu potrzebne jest jedynie konto w Office 365. Szkolenie będzie nagrywane i zostanie udostępnione chorągwiom. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania na czacie, który będzie dostępny po dołączeniu użytkownika do szkolenia on-line.

https://join-emea.broadcast.skype.com/gk.zhp.pl/4bf1459f8cd14861a0bf958141a33ff4

Prosimy o wcześniejsze zalogowanie się pod wskazanym linkiem, ponieważ niezależnie od liczby uczestników szkolenie zaczniemy punktualnie o 20.30 i potrwa około 1-1,5 h w zależności od liczby pytań uczestników.

Related Posts

Skip to content