Dołącz do chóru Betlejemskiego Światła Pokoju!

Śpiewających i grających na instrumentach zapraszamy serdecznie do projektu muzycznego z okazji Betlejemskiego Światła Pokoju 2018!

W tym roku łączymy siły zespołów, solistów i duetów z Dolnego Śląska by stworzyć wyjątkową oprawę tegorocznej Mszy Świętej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100. Rocznicę powstania Związku Harcerstwa Polskiego, która odbędzie się 16.12.2018 r. w Archikatedrze pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, podczas której zostanie przekazane Betlejemskie Światło Pokoju.

Uczestnicy projektu opanują materiał podczas weekendowych warsztatów muzycznych we Wrocławiu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 13.12. By zgłosić się do projektu, wypełnij formularz:
http://link.do/t1UPX

Zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt: [email protected]

Regulamin warsztatów: chór BŚP_regulamin warsztatow

Related Posts

Skip to content