BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU – Wrocław 16 grudnia 2018r.

Zapraszamy na Betlejemskie Światło Pokoju Dolnego Śląska 2018!

Zaproszenie kierujemy do zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników, instruktorów, starszyzny. Do sympatyków, sojuszników i społeczności lokalnych środowisk, gdzie działają harcerze i harcerki.
Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie uroczysta Msza Święta w Archikatedrze Św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu o godz. 16:30.
Mszę poprzedzi Gra Miejska skierowana do wszystkich metodyk harcerskich oraz instruktorów i starszyzny (10:00-15:00).
Zapraszamy do wspólnego, szczególnego świętowania 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, 100. Rocznicy Powstania Związku Harcerstwa Polskiego – spotkajmy się nad Betlejemskim Ogniem, nad “Światłem, które łączy!”

Regulamin wydarzenia:Regulamin Betlejemskiego Światła Pokoju we Wrocławiu

Czuwaj!

Related Posts

Skip to content