IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej “Bumerang”

Krąg Instruktorski “Bumerang” działający w Hufcu Wrocław im. Polonii Wrocławskiej serdecznie zaprasza wszystkie środowiska Chorągwi Dolnośląskiej na IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej “Bumerang” który odbędzie się w terminie 15-17.03.2019r. we Wrocławiu.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Bumerang” jest przedsięwzięciem kulturalnym organizowanym na terenie Wrocławia od 2011 r. Festiwal jest miejscem prezentacji dorobku artystycznego środowisk harcerskich Związku Harcerstwa Polskiego, a także członków innych organizacji harcerskich działających w Polsce,  promocji ich twórczości, popularyzacji piosenki harcerskiej i turystycznej, wymiany doświadczeń pomiędzy różnymi środowiskami (organizacjami) harcerskimi, współzawodnictwa oraz integracji tych środowisk. Festiwal to nie tylko konkurs, wyrabiający w uczestnikach odwagę, poczucie wartości, lecz także wydarzenie, podczas którego uczestnicy mają okazję do nabycia nowych umiejętności i wymiany doświadczeń podczas uczestnictwa w zajęciach i warsztatach muzycznych, wokalnych, plastycznych itp.
Zapraszamy do odwiedzania strony WWW oraz profilu FB naszego festiwalu.
                                                                                                      Instruktorki i Instruktorzy KI “Bumerang”
Skip to content