Podsumowanie warsztatów promocji i komunikacji „MOST – edycja specjalna”

Co robić, by wyglądać na pewnego siebie mówcę? Jakich gestów używać na scenie, a które są zakazane? Co wspólnego ma sport i dobra dykcja?

Dzięki życzliwości Terminal Hotel mieliśmy możliwość poznać odpowiedzi na powyższe pytania, bowiem tam właśnie odbyły się warsztaty MOST- edycja specjalna. Trwające ponad 5h zajęcia poprowadzili Robert i Kaśka- przedstawiciele klubu Toastmasters International, a także Maciej Łabaz- student aktorstwa. Dzięki profesjonalnie przygotowanym wykładom i zajęciom praktycznym, nauczyliśmy się poprawnego zachowania na scenie, a także poznaliśmy niezawodne sposoby na walkę z tremą.

Wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie serdecznie dziękujemy. Zdobyta wiedza nie raz wspomoże nas na harcerskiej (pełnej kontaktów z ludźmi) drodze.

Related Posts

Skip to content