2. edycja Rajdu Specjalnościowego “Selekcja”

Druhny i Druhowie! 

W imieniu Hufca ZHP Lubin oraz Stowarzyszenia na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Kraju serdecznie zapraszam was i wasze jednostki/środowiska na 
2. edycję Rajdu Specjalnościowego “Selekcja”.

Skąd nazwa?

Rajd formą będzie przypominać Selekcję do Jednostek Specjalnych, a w jego trakcie sprawdzane będą umiejętności z zakresu specjalności (m.in. puszczańskiej, sportowej, obronnej, ratowniczej i turystycznej).
Niezwykła przygoda, sprawdzenie wiedzy ogólnej oraz specjalistycznej, wytrzymałości fizycznej i psychicznej, a za razem zdolności radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach, zamknięte w ponad 100 kilometrach trasy (w pionie i poziomie licząc) czekają właśnie na was!

Wspinaczka skalna, strzelectwo sportowe z broni palnej, łucznictwo, symulacje ratunkowe w nietypowych warunkach, czy przeprawy rzeczne to jedne z wielu atrakcji jakie dostarczy wam II RS “Selekcja”!

Regulamin dostępny tutaj

Czuwaj!
Koordynator Rajdu
Maciej Rapa

Related Posts

Skip to content