#scoutpost 2018 – Ślij braterstwo!

Mimo iż dopiero zaczął się nowy rok, warto pamiętać, że lada chwila nadejdzie 22. lutego. To doskonały moment, by pomyśleć o uczczeniu urodzin Olave i Roberta Baden-Powellów i święta wszystkich skautek i skautów.

Po raz kolejny zapraszamy do akcji w iście skautowym stylu. Dołącz do #scoutpost i świętujmy razem Dzień Myśli Braterskiej 2018!

Nie wiesz, co to #scoutpost? To proste! Harcerze i skauci rejestrują się w bazie #scoutpost, wypełniają formularz, a my łączymy ich w pary korespondencyjne – harcerz do skauta, skautka do harcerki wysyłają z okazji Dnia Myśli Braterskiej pocztówkę lub list tradycyjną pocztą.

Nie wiesz co napisać? Napisz coś o sobie, opowiedz co robisz w ZHP, pozdrów serdecznie ze swojej miejscowości, narysuj coś fajnego…

Nie ma znaczenia, ile masz lat – pocztowe braterstwo jest dla wszystkich!

Wystarczy, że:

Od dziś do 29. stycznia wypełnisz formularz zgłoszeniowy, część pierwszą: TUTAJ
do 1. lutego wypełnisz formularz zgłoszeniowy część drugą (link do II części formularza dostaniesz po wypełnieniu części I)
5. lutego: dostaniesz maila z adresem skautki lub skauta, którzy będą czekali na list od ciebie
12. lutego: w dniu zbiorowej wysyłki razem ze wszystkimi innymi skautami biorącymi udział w akcji wyślesz swój list lub kartkę.

Regulamin akcji

Pokaż, że bierzesz udział w akcji i wrzuć zdjęcie, jak wysyłasz kartkę/list, na facebooka lub instagrama ze specjalnym hasztagiem: #scoutpost!

Potem pozostanie ci już tylko wypatrywać listonosza z przesyłką dla ciebie.

Daj się wciągnąć – ślij braterstwo!

 

Referat Zagraniczny Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Related Posts

Skip to content