4 listopada w Świdnicy odbyły się Mistrzostwa Chorągwi Dolnośląskiej ZHP w Półmaratonie.
67 wolontariuszy (harcerze, kadra instruktorska, rodzice harcerzy, zaprzyjaźnione osoby) świdnickiego hufca włączyło się w organizację 3. RST Pólmaratonu Świdnickiego: obsługę punktu wydawania wody i cukru oraz zabezpieczenia jednego z odcinków trasy biegu. Harcerze zadbali o wizerunek miejsca nawadniania: banery, windery, namioty. Miło było widzieć wśród startujących w półmaratonie instruktorów naszej Chorągwi.
Niepokonany w kategorii ZHP okazał się druh Mariusz Noski z Hufca Dzierżoniów, wieloletni Komendant Trasy V na Rajdzie Granica. Na podium znaleźli się także druhowie z Hufca Powiatu Trzebnickiego- Łukasz Wojtyczka i Grzegorz Uram.
Wśród startujących druhen, nie miała sobie równych Instruktorka Hufca Świdnica Anna Panek.
Zapraszamy na stronę Hufca Świdnica na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z przygotowań i biegu.
https://www.facebook.com/zhpswidnica/
W załączniku przedstawiamy wyniki w kategorii ZHP.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Related Posts

Skip to content