Harcerze z Hufca ZHP Jawor pozyskali teren nad wodą i zaczynają budowę Wilczej Przystani!

Możesz zainwestować w ich projekt i pomóc zrealizować marzenie! Wystarczy, że wejdziesz na stronę projektu  i dorzucisz tyle złotówek ile uważasz 🙂
Zapraszamy też do polubienia profilu Wilcza Przystań.
Dzięki temu będziecie mogli na własne oczy obserwować jak spełnia się marzenie jaworskich harcerzy!

Harcerze o projekcie:

Wilcza Przystań to bardzo młody i świeży projekt jaworskich harcerzy, których marzeniem było pozyskanie swojego miejsca nad wodą – Udało się!! – dzięki przychylności kilku osób, którym bardzo serdecznie w tym miejscu dziękujemy! 200 metrów linii brzegowej w przepięknej oprawie przyrody nad zbiornikiem zaporowym Słup – w 100% spełnia nasze oczekiwania 🙂

Chcemy aby to miejsce było niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, aby dzieci i młodzież mogły tutaj aktywnie wypoczywać, realizować się i pokonywać swoje słabości. Będzie to możliwe dzięki fantastycznej metodzie którą chcemy pracować, mowa tutaj o Metodzie Harcerskiej – która od lat się sprawdza!

Mamy zapał, kadrę i super miejsce, ale brakuje nam sprzętu na którym moglibyśmy rozwinąć skrzydła i realizować się jeszcze bardziej, ponieważ naszym celem na przyszły rok jest organizacja regat oraz obozu żeglarskiego, gdzie młodzi ludzie nabędą nowych umiejętności.
Dlatego chcielibyśmy zakupić podstawowy sprzęt na naszą “Stanicę żeglarską” tj. kajaki, rowerki wodne, łódź wiosłową, zakupić Omegę, Kadeta …wybudować pomost, postawić wiatę magazynową tzw. Hangar na sprzęt, wykonać miejsce ogniskowe i noclegowe dla uczestników naszych zajęć.

Jedno jest pewne żadna złotówka się nie zmarnuje 🙂 a każda osoba która wpłaci na nas jakiekolwiek fundusze, będzie mogła je wykorzystać, korzystając ze sprzętu zgromadzonego na przystani!

I Ty możesz zostać Ojcem lub Matką nowej inicjatywy!
Zostań naszym partnerem i sponsorem!

My Harcerze potrafimy się odwdzięczyć 🙂

Czuwaj !!!

Related Posts

Skip to content