Piłkarski Puchar Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Druhny i druhowie!

Macie w swoich drużynach/szczepach bądź hufcach miłośników sportu, a szczególnie piłki nożnej? Zgłoście zespół i przyjedźcie do Jeleniej Góry! Zapraszamy Was na niezwykły turniej – Piłkarski Puchar Chorągwi Dolnośląskiej.

Odbędzie się on 13 maja 2017 roku w Jeleniej Górze, na zmodernizowanym stadionie przy ul. Złotniczej. Mecze będą sędziować harcerze pod okiem wykwalifikowanego sędziego z uprawnieniami OZPN.

Turniej odbędzie się na boiskach trawiastych o wymiarach zbliżonych do Orlika (bramki 2x5m). Rywalizujemy w dwóch kategoriach: 1. harcerze (możliwość zgłoszenia dwóch HS-ów), 2. harcerze starsi i wędrownicy.

Jest o co walczyć: dla najlepszych drużyn z każdej kategorii przewidziano pamiątkowe medale oraz puchary. Zwycięzcy otrzymają oczywiście Puchar Chorągwi Dolnośląskiej. Ale nie tylko o zwycięstwo chodzi, ale o dobrą, sportową zabawę w duchu fair play i braterstwa.

Wpisowe to jedyne 100 złotych od drużyny, płatne na konto Hufca Karkonoskiego. W ramach wpisowego dostajecie poczęstunek oraz wodę. Więcej szczegółów na plakacie oraz w regulaminie imprezy, które przesyłamy w załączeniu. Poniżej także link do wydarzenia na facebooku.

Proszę o rozpropagowanie tej informacji w Waszych środowiskach.

Podejmujecie wyzwanie? Do zobaczenia 13 maja na boisku!

Czuwaj!
Phm. Robert Zapora
Hufiec Karkonoski
tel. 602 439 924

Piłkarski Puchar Chorągwi_REGULAMIN

Piłkarski Puchar Chorągwi_karta zgloszeniowa

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Previous PostNext Post

Related Posts

Skip to content