Plebiscyt Instruktorski Niezwyczajni

Drodzy harcerze i instruktorzy Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. W tym roku po raz kolejny dwóch naszych instruktorów walczy w Plebiscycie instruktorskim Niezwyczajni.

Oddaj głos na instruktorów z naszej Chorągwi! Jeden internauta może oddać głos na jedną nominację w każdej z 6 kategorii.
Ogłoszenie finalistów piątej edycji Plebiscytu ZHP „Niezwyczajni” odbędzie się podczas gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej, która odbędzie się 27 lutego 2016 r.

Nie przegap okazji, by oddać głos! Głosowanie potrwa do 15 lutego 2016 r do godz. 23:59.

Sylwetki dolnośląskich instruktorów biorących udział w plebiscycie

KATEGORIA WSPIERANIE DRUŻYNOWEGO Z POZIOMU HUFCA
hm. Michał Działowski – Hufiec ZHP Świdnica
Łączy rolę drużynowego 23 Świdnickiej Gromady Zuchowej „Leśne duszki” z funkcją członka komendy hufca, który w zakresie swoich działań ma rzecznictwo spraw drużynowych zuchowych i koordynowanie przedsięwzięć tej metodyki w hufcu. Wdrożył w hufcu swój autorski projekt stażu dla osób, które w przyszłości chciałyby prowadzić własne gromady. Umiejętnie i samodzielnie promuje działania metodyki zuchowej w mediach lokalnych.

KATEGORIA EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE HUFCEM
hm. Krzysztof Stachów – Hufiec ZHP Głogów 
Od dwóch lat komendant Hufca ZHP Głogów. W roku 2015 współorganizował Miejski Dzień Dziecka, podczas którego harcerze prowadzili gry i zabawy dla najmłodszych. Jako komendant hufca współpracuje również z głogowskimi Domami Dziecka, dzięki czemu podopieczni wyjeżdżają razem z harcerzami na obozy i kolonie letnie organizowane w ramach Harcerskiej Akcji Letniej. Współpracuje z instytucjami miejskimi i gminnymi, co owocuje nieodpłatnym wykorzystywaniem pomieszczeń tych instytucji na potrzeby prowadzenia przedsięwzięć programowych i kształceniowych hufca. Wspiera drużynowych między innymi poprzez organizację warsztatów z pisania dobrego planu pracy drużyn. W 2015 roku po raz pierwszy zorganizował trzydniowy wyjazd szkoleniowy dla kadry instruktorskiej hufca.

GŁOSUJEMY NA STRONIE
http://zhp.pl/niezwyczajni/

Related Posts

Skip to content