Oficjalna strona internetowa Dolnośląskiej Chorągwi Związku Harcerstwwa Polskiego

Home Zlot 2018

Zlot 2018

o zlocieprogramzgłoszeniakomunikaty

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro!

To wezwanie do szerszego spojrzenia na otaczający nas świat i podjęcia prawdziwych działań. Ten zlot ma Was zainspirować. Przez 11 dni przyszłorocznych wakacji więcej niż 10 tysięcy harcerzy ze wszystkich zakątków Polski będzie razem uczyć się, bawić i na nowo odkrywać, czym jest braterstwo, praca nad sobą i służba. Nie może Cię zabraknąć!

 

MIEJSCE I TERMIN
Gdańsk,
Wyspa Sobieszewska
6-16 sierpnia 2018

 

CENA

Składka zadaniowa dla uczestnika Zlotu wynosi

590 pln + 185 pln (składka chorągwiana) + składka hufcowa (wg potrzeb)

Patrolowi zwolnieni są z płacenia składki chorągwianej.

Zatem koszt wraz ze składką chorągwianą wynosi:

      dla uczestnika – 775 pln + kwota składki hufcowej
      dla patrolowego – 590 pln + kwota składki hufcowej

Szczegóły dostępne są na stronie gdansk2018.zhp.pl

 

Link do ankiety zgłoszeniowej:

Góry są w porządku

Weź udział w akcji „Góry są w porządku” Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Góry są w porządku”, organizowanej w ramach kampanii „Sprzątanie Świata”. W akcję, jak co roku, włączył …

0 komentarzy

Porozumienie z Policją

W dniu 21.09 Komendant Choragwi Dolnośląskiej hm. Dorota Kołakowska wraz z Zastepcą hm. Krzysztofem Stachów odbyli spotkanie z Komendantem Wojewodzkim Policji we Wrocławiu ndinsp. Tomaszem Trawińskim. Spotkanie dotyczyło …

0 komentarzy

XXV Rajd Granica

Jubileuszowy, XXV Rajd Granica 2017 już za nami. Ponad 1100 uczestników na 10 trasach zmagało się z trudnymi warunkami pogodowymi, ciężkimi plecakami, ale również ze swoimi słabościami. Myśl przewodnia …

0 komentarzy

Koniec Harcerskiej Akcji Letniej!

Komenda Chorągwi Dolnośląskiej chciałaby podziękować wszystkim wolontariuszom, drużynowym i instruktorom za zaangażowanie i służbę podczas Harcerskiej Akcji Letniej. Mamy nadzieję, że kolonie zuchowe, obozy harcerskie i wędrowne były dla …

0 komentarzy

Rozkaz L7/2017

Rozkaz Komendanta Chorągwi Dolnośląskiej ZHP z dnia 3.08.2017 r.   rozkaz L7_2017 załącznik nr 3

0 komentarzy

Zlot ZHP Gdańsk 2018

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro! To wezwanie do szerszego spojrzenia na otaczający nas świat i podjęcia prawdziwych działań. Ten zlot ma Was zainspirować. Przez 11 dni przyszłorocznych wakacji więcej …

0 komentarzy

Wsparcie UMWD

11 sierpnia 2017 podpisany został list intencyjny w sprawie wspierania przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w realizacji Programu „Home Hospitality” XXV Światowego Jamboree Skautowego POLSKA 2023, pod warunkiem …

0 komentarzy

Rozkaz Specjalny Naczelnika ZHP

W obliczu tragedii, jaka spotkała naszą bratnią organizację Naczelnik Związku Harcerstwa Polskiego zarządziła niedzielę, 13 sierpnia 2017 r. dniem żałoby. Rozkaz Specjalny Ls2/2017

0 komentarzy

Rajd Granica 2017

Tej jesieni, w terminie 14-17 września, odbędzie się jubileuszowy, 25 Rajd Granica, na którym harcerze wyruszą w jedną z ośmiu tras, aby zrealizować swoje marzenie o górskiej wędrówce, przemierzaniu szlaków …

0 komentarzy

„Cztery pory roku – ekologiczne zajęcia aktywizujące i rozwijające osoby niepełnosprawne ” – projekt realizowany przez Chorągiew Dolnośląską oraz Wydział NS GK ZHP dofinansowywany ze środków Państwowego Funduszu …

0 komentarzy