Szkolenie do programu Odznaka Skautów Świata

Serdecznie zapraszamy do wzięci udziału w szkoleniu trenerskim do programu Odznaki Skautów Świata (Scouts of the World Award).

Odznaka Skautów Świata” (Scouts of the World Award) to najważniejsze odznaczenie przyznawane dla młodzieży w wieku 15-26 lat przez Światową Organizację Ruchu Skautowego (WOSM).

Szkolenie odbędzie się w Łodzi w dniach 24-26 stycznia 2020. Uczestnicy nauczą się, jak planować i przeprowadzać Odkrycie SWA oraz jak wspierać podopiecznych w realizacji Służby SWA.

Dodatkowo będą mieli okazję do spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych, których działalność związana jest z obszarami, jakimi zajmuje się program Odznaki SWA – pokój, rozwój i środowisko naturalne.

Absolwenci szkolenia będą mogli samodzielnie organizować Odkrycia SWA oraz pełnić funkcję Tutora SWA, czyli opiekuna nad projektami Służb SWA.

Koszt szkolenia 50 zł.

Zgłoszenia do 13 stycznia 2020 roku.

Wymagania co do stopnia: minimum przewodnik

Zgłoszenia i dalsze szczegóły: gajusz@zhp.net.pl

SWA Tutorzy ŁDZ_2020 [pdf]

SWA Tutorzy ŁDZ_2020 [docx]