Rozpoczęliśmy nowy rok harcerski 2021/2022!

Rozpoczęliśmy nowy rok harcerski 2021/2022! ☀️?
Z tej okazji, kilka słów przygotowała dla Nas Komendant Chorągwi Dolnośląskiej – hm. Dorota Kołakowska ⚜️
~
Druhny i Druhowie,
W dniu rozpoczynającego się roku szkolnego życzę wszystkim wytrwałości i pogody ducha pomimo trudów związanych z trwającą nadal pandemią.
Niech powrót do zbiórek będzie dla gromad zuchowych, drużyn harcerskich, starszoharcerskich i wędrowniczych okazją do wędrowania szlakami przygody i harcerskiego braterstwa.
Życzę wszystkim instruktorom wielu sił, wytrwałości, ciekawych pomysłów, a także społecznego uznania dla Waszej trudnej służby.
Niebawem spotkamy się na XXIX Rajdzie Granica rozpoczynającym powakacyjne działania w Chorągwi Dolnośląskiej. Jestem przekonana, że będzie to niezapomniany czas na wspólne wędrowanie, śpiew przy ogniskach, pokonywanie trudności oraz po raz kolejny odkrywanie Karkonoszy i Gór Izerskich.
Do zobaczenia na szlakach!
hm. Dorota Kołakowska
~