Jeszcze nie zgłosiliście się do tegorocznego Rajdu Granica? Lepiej się pośpieszyć. Termin zgłoszeń upływa już w najbliższą niedzielę (1 września).

Przypominamy o tym patrolom, które dopiero organizują się, albo ociągają ze zgłoszeniami. Tym bardziej, że na niektórych trasach już brakuje miejsc. Codziennie otrzymujemy telefony z pytaniami, czy są wolne miejsca na tej lub tamtej trasie, czy mogą być osoby starsze bądź młodsze niż przewiduje regulamin. Przypominamy, że tego typu pytania należy kierować bezpośrednio do komendantów tras, na które zamierzacie pójść. Namiary do komendantów można znaleźc w Regulaminie przy trasach.

Dlaczego warto? Bo to kilka dni spędzonych w górach, na łonie przyrody, w gronie przyjaciół. Bo to okazja do zawarcia nowych znajomości, do sprawdzenia siebie w trudnych warunkach, a wreszcie – do podziwiania piękna Karkonoszy i okolicznych gór.

Przygotowaliśmy ponad 10 tras o różnej trudności, dedykowanych dla różnych grup wiekowych. Przygotowalismy też wiele atrakcji podczas sobotniego finału rajdu. O kilku z nich już wiecie. W sobotę odbędzie się widowiskowy finał Rajdu a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie grupa Leniwiec z repertuarem piosenek do tekstów Edwarda Stachury. Szykuje się więc niezła zabawa!

http://rajdgranica.zhp.pl/2019/08/26/czas-na-decyzje/

Related Posts

Skip to content