Oficjalna strona internetowa Chorągwi Dolnośląskiej Związku Harcerstwa Polskiego

Dzień Edukacji Narodowej z Dolnośląskim Kuratorem Oświaty

845 0

Dziś w Sektorze3 przy ul. Legnickiej odbyło się wyjątkowe spotkanie Instruktorów Chorągwi Dolnoślaskiej ZHP z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pan Roman Kowalczyk wręczył pamiątkowe listy gratulacyjne dla Instruktorów – Nauczycieli.

Wśród zaproszonych gości pojawiła się Pani Małgorzata Medyk Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz przedstawiciel Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Podczas uroczystości zostały nadane także Medale KEN dla najbardziej aktywnych instruktorów. Oprawę muzyczną zapewnił Zespół Liminis z Hufca ZHP Kamienna Góra.

Osoby wyróżnione przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty:

Imię Nazwisko Hufiec
Bożena Mazur-Kasprzyszak Głogów
Anna Borwik Głogów
Iwona Gbiorczyk Głogów
Ewelina Szuszkiewicz Głogów
Adrianna Nowak Głogów
Marta Tarkowska Głogów
Iwona Szymoniak Głogów
Karolina Ratajczak Głogów
Mateusz Krasicki Głogów
Aldona Karlak Lubin
Anna Wiśniewska Lubin
Marta Mroczko Lubin
Paulina Lew Lubin
Łukasz Nowicki Lubin
Radosław Kobyłecki Lubin
Halina Luch Oława
Anna Kirkiewicz Oława
Magdalena Paluch Oława
Magdalena Filuba Oława
Magdalena Gachowska Oława
Robert Piotrowski Oława
Justyna Piotrowska Oława
Justyna Kłeczek Oława
Estera Ryzner-Zajadlak Oława
Jerzy Październik Oława
Władysław Superson Oława
Bożena Herba Oława
Olga Czajkowska Kamienna Góra
Edyta Kogut Kamienna Góra
Agnieszka Czajkowska-Wróbel Kamienna Góra
Julianna Matyjewicz Lubań
Katarzyna Waniczek Lubań
Aleksandra Sobczyk Lubań
Elżbieta Chilińska Lubań
Aleksandra Brzezicka Wrocław Północ
Roksana Wojeciechowska Wrocław Północ
Dominika Dobrzańska Wrocław Północ
Joanna Polańska Wrocław Północ
Małgorzata Kozak Łagiewniki
Beata Put Łagiewniki
Anna Kłodzińska-Małek Łagiewniki
Justyna Laszczyńska-Mańkowska Łagiewniki
Anna Filińska Łagiewniki
Józef Filiński Łagiewniki
Monika Rzewicka Wrocław Południe
Monika Malinowska Syców
Marcelina Jordan Syców
Anna Stępniewska Wrocław Południe
Agnieszka Bartkowiak Wałbrzych
Katarzyna Gawron Wałbrzych
Dorota Turzańska Wałbrzych
Edyta Walkowiak-Zając Wałbrzych
Mateusz Wawrzyniak Wałbrzych
Ilona Pawłowska Wałbrzych
Anna Orzech Wałbrzych
Natalia Solarek Wałbrzych
Mirosława Kosior Wałbrzych
Bogumiła Wierzbicka Wałbrzych
Marlena Wolf Wałbrzych
Artur Marlinga Wałbrzych
Elżbieta Pietrzak Wałbrzych
Monika Piwo Wałbrzych
Sylwia Włodarczyk Wałbrzych
Edyta Kargul Dzierżoniów
Małgorzata Bieżanowska Dzierżoniów
Magdalena Sztandar Dzierżoniów
Adam Domagała Dzierżoniów
Magdalena Ojdas-Laskowicz Dzierżoniów
Sylwia Wilk Dzierżoniów
Teresa Dubel Świdnica
Barbara Kędzierska Świdnica
Małgorzata Maruszewska Świdnica
Zuzanna Nawrot Świdnica
Kamila Pamuła Świdnica
Ryszard Skotnicki Świdnica
Grażyna Ziobrowska Świdnica
Agnieszka Lissek Kłodzko
Grażyna Bróż Kłodzko
Izabela Czarnecka Jawor
Franciszka Franczak Lubin
Krystyna Waś Dzierżoniów
Justyna Bednarz Dzierżoniów
Karolina Dreiseitel Dzierżoniów
Joanna Sawicka Bolesławiec
Rafał Ćwikowski Kąty Wrocławskie

Wszystkim odznaczonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy Instruktorskiej i Nauczycielskiej!

fot. Aleksander Zid