Druhna Małgorzata Kozak zdobyła Nagrodę I Stopnia za pracę magisterską

Dolnośląska instruktorka – phm. Małgorzata Kozak z Hufca ZHP Łagiewniki zdobyła Nagrodę I stopnia za pracę magisterską „Oddziaływania wychowawcze harcerstwa w środowisku wiejskim w kategorii praca magisterska.

8 maja 2018 r. w Belwederze odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej.

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac naukowych, dotyczących szeroko rozumianej tematyki harcerskiej a także upowszechnianie dorobku naukowego ruchu harcerskiego w Polsce. Komisja, pod przewodnictwem prof. zw. dr hab. hm. Adama Massalskiego wyłoniła laureatów w kategoriach: praca licencjacka, magisterska oraz publikacja a także wyróżniła autorów prac w kategoriach: praca licencjacka oraz magisterska.

Serdecznie Gratulujemy druhnie Gosi!