Na trasach działo się wiele, a uczestnicy poznali Wrocław na nowo.?
Zuchy uratowały Szalonego Kapelusznika i Alicję.?
Harcerze dowiedzieli się, ile metrów dzieli Most Grunwaldzki i taflę wody. ?
Harcerze starsi podjęli wyzwanie i wykorzystując moc żywiołów odbudowali zniszczone kamienie założycieli. ?
Wędrownicy mieli okazję przenieść się w czasie i zrozumieli w jakich realiach działa młodzież PRL’u.?
Harcerze Nieprzetartego Szlaku odwiedzili Wrocławskie ZOO i podziwiali zielone tereny miasta. ?
Seniorzy mieli okazję odkryć wszystkie oblicza wody i bogate zbiory Muzeum Adama Mickiewicza.✒️
Odbyły się Regaty, na których wyłoniono zwycięzcę Błękitnej Wstęgi Komendantki Chorągwi. ?
Po zakończeniu wszyscy udali się na plac przed Centrum Historii Zajezdnia i tam wzięli udział w Miasteczku Inspiracji, które oparte było na propozycji programowej „Odkrywcy Dolnego Śląska”.
Całość zakończył Apel Zlotu Chorągwi, na którym ogłoszono zwycięzców tras. Dziękujemy Wam za ten dzień i wyczekujcie kolejnych informacji.