Oficjalna strona internetowa Dolnośląskiej Chorągwi Związku Harcerstwwa Polskiego

Home Członkowie Komend ds. programu

Członkowie Komend ds. programu

  1. Hufiec Bierutów: Nina Otocka (ninaotocka@onet.pl)
  2. Hufiec Bolesławiec: hm. Zdzisław Abramowicz
  3. Hufiec Bystrzyca Kłodzka: Aleksandra Tokarska (aleksandratokarska91@wp.pl)
  4. Hufiec Głogów: phm. Antoni Kwiatkowski (antoni.kwiatkowski@zhp.net.pl)
  5. Hufiec Jawor: Emilia Kowalczyk
  6. Hufiec Kamienna Góra: Małgorzata Dziedzic
  7. Hufiec Karkonoski: hm. Paweł Pypeć (pawel.pypec@zhp.net.pl)
  8. Hufiec Kąty Wrocławskie: Barbara Łatko
  9. Hufiec Kłodzki: Magdalena Bróż (magdalena.broz@zhp.net.pl)
  10. Hufiec Legnica: pwd. Dawid Czaja (dawid.czaja@zhp.net.pl)
  11. Hufiec Lubań: phm. Mateusz Koncki  (mateusz.koncki@gmail.com)
  12. Hufiec Lubin: Marta Mroczko (martam72@wp.pl)
  13. Hufiec Łagiewniki: Julietta Wojciechowska (julietta.wojciechowska@zhp.net.pl)
  14. Hufiec Oleśnica: Marlena Piotrowska marlena.piotrowska@zhp.net.pl
  15. Hufiec Oława: Magda Jędrzejczak
  16. Hufiec Polkowice: Anna Mikołajczyk
  17. Hufiec Powiatu Trzebnickiego: Leszek Półrolniczak (leszekpolrolniczak@gmail.com)
  18. Hufiec Syców: phm. Anna Kamzol (anna.kamzol@zhp.net.pl)
  19. Hufiec Środa Śląska:
  20. Hufiec Świdnica: hm.Piotr Pamuła (komendant@swidnica.zhp.pl)
  21. Hufiec Wrocław Wschód: phm. Wojciech Pospolita (wojciech.pospolita@gmail.com)
  22. Hufiec Wrocław:
  23. Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej: Karolina Sienkiewicz (karolina371@onet.pl)
  24. Hufiec Ziemi Wałbrzyskiej:
  25. Hufiec Zgorzelec: Jerzy Stankiewicz (jureks12@o2.pl)
  26. Hufiec Złotoryja: Paulina Kowalczyk (paulina180692@wp.pl)